bunasor.com ile soru sor cevap ver para kazan!

Öncelikle tüm kullanıcılarımıza bol kazançlar diliyoruz. bunasor.com ile para kazanmak mümkün! tek yapmanız gerek şeyin soru sormak ve sorulan sorulara cevap vermek.

kendi içeriğiniz olduğu sürece ve 150 karakter sınırını geçtiğiniz sürece bunasor.com sistemimiz üzerinde para kazanmanız açık olacaktır.

Tüm detaylarımız hakkımızda sayfasında ve nasıl çalışır bölümümüz de detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

sistemimiz de bir çok detay mevcuttur. yapacağız tüm işlemler para kazanmanızı etkileyen olgulardır. örneğin sadece 150 karakterle kalmayıp profilinizi detaylı bir şekilde tamamladığınız da sorduğunuz soru ve cevaplar da daha fazla ücret kazanabilirsiniz.

Tag yani etiket oluşturarak da karakter başı kazanacağınız ücretin artmasına vesile olursunuz.


sistemimiz tamamıyla para kazanma üzerine kurulu bir sistemdir. geçimini reklamlar da ve bağışlar dan sağlar. sürdürebilirlik için sistem üzerinde ki kurallara dikkat etmemiz çok önemlidir. bundan kaynaklı olarak 10 kişilik moderatör ekibimiz ve kategori moderatörlerimiz ile birlikte yapay zeka algoritmalarından da yararlanmaktayız.


bu şekilde sistemimiz hem daha güvenli hem de eşit bir miktar da para kazanmayı kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir.


Nasıl Soru ve Cevap Gönderilmeli?


Soru gönderme kuralları soru gönder bölümünde editörün altında yer almaktadır. soru başlığı oluşturulduktan sonra, para kazanmak için soru detayını 150 karakter üstü yazmanız ve etiketleri etkin bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. ayrıca, göndermeden önce mutlaka okuyunuz kısmına tıklamalı ve içerik detayının nasıl olacağı hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz.


Ayrıca soru gönderirken üsten tırnak ve tek tırnakları kullanmayınız sistemimiz bunları engelleyecek ve sorunuzu yayınlamayacaktır. konuya uygun kategori seçiminden sonra ise yayınlanmak için önce yapay zeka ile özgünlük ve teklik testine daha sonra ise editör incelemelerine girer. her şey yolunda ise sorunuz yayınlanır ve bundan para kazanmaya başlayabilirsiniz. bu işlemler genellikle 1 2 dakika içinde gerçekleşir. fakat bazı durumlar da 10 dakikayı bulabilmektedir.


Sorunuzun yayınlanıp yayınlanmadığını profiliniz de destek bölümün de görüntüleyebilirsiniz. o bölümde yer alan mesajlarınızın yanında sistem üzerinde giriş ve çıkışlar başta olmak üzere tüm hareketlerinizi rapor halinde gösterir.


Ortalama Ne kadar Kazanabilirim?


Bunu söylemek güç. fakat azımsanmayacak bir şekilde karakter başı belli bir ücret verir. üyelik durumunuza göre bu ücret katlanarak gider. örnek vermek gerekirse ilk defa soru soran ve cevap veren bir üye ile 100 sorusu ve 100 cevabı olan bir kişinin kazancı arasında en az 10 kat fark vardır. o yüzden ne kadar soru ve cevap verirseniz o kadar karakter başı kazanacağınız ücrette artmış olur.


Mustafa BT
Mustafa BT 12 ay önce

Üye Girişi Yap!

Merhaba, sorkazan üzerinden kazanç sağlayabilirsin. Tek yapman gereken üye olmak! Zaten üye ise hemen üye girişi yap ve bu soruya cevap ver bundan ücret kazan.

Cevaplar

Seyhan
Seyhan 11 ay önce

Böyle bir uygulamanın çıkması hem kendimizi geliştirmemize hem de soru sorma kabiliyetimiz arttırma noktasında çok harkika olmuş. Üstelik ödeme limiti dolduğunda hiç beklemeden müşteri hizmetleri bizimle iletişime geçip hemen ödemeyi yapıyor ve güven kazanmayı sağlıyor. Bu gibi uygulamaların bu şekilde hareket etmesi daha fazla üye toplamasını sağlar. Ben bunasor uygulamasında emek veren personel arkadaşlara, emekçilerine, editörlerine çok teşekkür ederim.

Gülçin Bilgen
Gülçin Bilgen 11 ay önce

Merhaba,


Ben de yeni üyelerinizden birisiyim.

Bugün üye oldum ve düşünülen sistem gerçekten çok güzel hem düşüncelerimizi saygı çerçevesi içerisinde sorularla yazabiliyoruz hem de para kazanıyoruz.

Çok güzel düşünülmüş bir sistem.


Sukru
Sukru 11 ay önce

Oncelikle merhaba ve siteniz hayirli olsun guzel bir konsept umarim uzun surely ve basarili olursunuz ve referans Sitemize gayet guzel ve ilgi cekici cok insana tavsiyem edecegim

Tolga
Tolga 11 ay önce

Sisteminiz hayırlı olsun. çok memnun oldum sistemimizi kullandığınız için. scriptin yazılımcısı olarak tüm eksik ve güncellemeleri bildirmeniz durumunda ücretsiz yardımcı olacağım..

Asena Çınar
Asena Çınar 11 ay önce

böyle bir sistem yapıp bu dar ekonomi sıkıntılarda bizlere pasif gelir sağladığınız için çok teşekkür ederiz. iyiki bunasor.com var :)gerçekten çok iyi kazançlar sağlayabiliyoruz...

Ömer Kadirli
Ömer Kadirli 11 ay önce

bu sistem sayesinde çok kazançlar sağlayacağımı düşünüyorum. pasif bir gelir oldu. oldukça başarılı. ayrıca şuanda bir kaç soru ve cevapla iyi bir kazanç sağladım. bunasor.com için teşekkürlerimi iletiyorum.

Halit
Halit 11 ay önce

merhaba sanırım ilk üyelerdenim. Başarılı bir site ve içerik olmuş fakat benim görüşümce ücretlerin biraz da olsa arttırılması gerekiyor daha fazla üye çekebilmek için. Yoğun ilgi görebilir biraz daha arttırıldığında.


Bol şanslar, iyi forumlar.

Enes Kazanç
Enes Kazanç 11 ay önce

merhaba sanırım ilk üyelerdenim. Başarılı bir site ve içerik olmuş fakat benim görüşümce ücretlerin biraz da olsa arttırılması gerekiyor daha fazla üye çekebilmek için. Yoğun ilgi görebilir biraz daha arttırıldığında.

Bol şanslar, iyi forumlar.

Samet Çiçek
Samet Çiçek 11 ay önce

İnşallah çok kazanırız teşekkürler sistem için