En sevdiğiniz ulaşım aracı nedir ?

En sevdiğiniz ulaşım aracı nedir ? En sevdiğiniz ulaşım aracını neden seviyorsunuz ? En sevdiğiniz ulaşım aracının hangi özelliğini daha çok seviyorsunuz ?

Furkan Ateş
Furkan Ateş 10 ay önce

Üye Girişi Yap!

Merhaba, sorkazan üzerinden kazanç sağlayabilirsin. Tek yapman gereken üye olmak! Zaten üye ise hemen üye girişi yap ve bu soruya cevap ver bundan ücret kazan.

Cevaplar

Sefa Dincel
Sefa Dincel 10 ay önce

Benim en sevdiğim ulaşım aracı motrdur. Motor yetişmek için gittiğiniz yere sizi daha hızlı götürür. Küçük ve manevrası daha hızlı olduğu için yolculuk yaparken sizi hızlı götürür. Birde dikkatli kullanırsanız ömrünüz uzar.

Busra celebi
Busra celebi 10 ay önce

En sevdiğim ulaşım aracı hususi araç. Bunun sebebi kendimizin istediğimiz gibi yönlendirebilmemiz istediğimiz saatte istediğimiz yere gidebilmek. Aynı zamanda kendime ait bir ürün olması konfor özgürlük bunların hepsi etken. Ve ayrıca bunu bir yatırım olarak da görüyorum

Bekircan Calay
Bekircan Calay 10 ay önce

En sevdiğim ulaşım aracı arabadır. Arabayı sevmemin sebebi daha konforlu daha rahat ve ayrıca içerisinde müzik dinleyebiliriz ayrıca sıcak soğuk klimasıda var. Koltuk konforluğunu seviyorum aşırı rahat.