Yemek yapmayı seviyor musunuz ?

Yemek yapmayı seviyor musunuz ? Hangi yemekleri yapabiliyorsunuz ? Hangi yemekleri yapmayı seviyorsunuz ? Yemek yapmaktan hoşlanıyor musunuz ? Yapmayı en çok sevdiğiniz yemek nedir ?

Furkan Ateş
Furkan Ateş 10 ay önce

Üye Girişi Yap!

Merhaba, sorkazan üzerinden kazanç sağlayabilirsin. Tek yapman gereken üye olmak! Zaten üye ise hemen üye girişi yap ve bu soruya cevap ver bundan ücret kazan.

Cevaplar

TUĞBA KEMİK
TUĞBA KEMİK 10 ay önce

Yemek yapmak birçok hemcinsim için terapi gibi

Dilara Kazancı
Dilara Kazancı 10 ay önce

Aslında mutfakta vakit geçirmeyi seviyorum fakat özellikle ufak bir mutfağa sahip olduğum için tek başıma olmam keyifli vakit geçirebilmek için çok önemli. Mutfakta bir şeylerle uğraşırken arka planda sevdiğim müzikleri de açtıysam küçük dans hareketleriyle mutfakta geçirdiğim zamanı eğlenceli hale getirebiliyorum ve bundan çok hoşlanıyorum. Bazen ise hiçbir şey yapmaya motivasyonum olmadığı gibi mutfakta zaman geçirmeye de tahammül edemediğin zamanlar oluyor. Bu zamanlarda doğal olarak mutfağa girmeyi de sebze kesmek, salata yapmak ya da en basitinden bir makarna haşlamayı bile gözüm kesmiyor diyebilirim. Yakın zamanda geçirdiğim bir ameliyattan dolayı çok fazla yiyecek ve içecek tüketemiyorum fakat yine de bir tarif gördüysem ve onu yapmaya motivasyonum varsa hatta şansıma evde hali hazırda bütün malzemeler de bulunuyorsa o tarifi denemeyi çok istiyorum ve severek yapıyorum. Tabii ki kendimi yiyemediğim için biraz daha az yapıyorum ama sadece onu yapmak ve yiyenin sevdiğini görmek bile bana keyif veriyor.