Reklam Merkezi

Reklam Alanları ve Fiyatlar için Başvuru Alanı

sorkazan.com

Her an 1000 aşkın üye web sitemizde, ücret kazanarak neredeyse tüm postları kontrol eder ve sitenin her sayfasını istisnasız gezer. onlarca sayfa görüntülenme ve onlarca reklam görüntülenmesi ile reklamlarınız potansiyel müşterilere sunulur.

Avantajlar

Her Gün Binlerce Kişi Reklamınızı Görür.
Reklamlara Onlarca Tıklama Gelir.
Uygun Fiyat ile Potansiyel Müşteri Kazanabilirsiniz.
Reklamlarınızı Yönetebileceğiniz Bir Panel Sağlanır.

Kabul Edilebilir Reklam Türleri

Müstehçen İçeriğe Sahip olmaması
Dini, Siyasi veya Politik konu olmaması
Saldırganlık veya kötü alışkanlıklara mahal verecek ürün veya kuruluş olmaması
18 Yaş altı ürün satışı yapmaması

sorkazan.com Reklam hakkında

sorkazan.com, Satış odaklı ve ilgi odaklı reklam grupları mevcuttur. her iki odak noktasıda binlerce kişiye gösterilir etkileşimde bulunulabilir. bazen görev yap mantığı ile çalışabilen ilgi odaklı reklam grupları genellikle hit hit elde etmek isteyen kitle tarafından kullanılabilir. Örnek vermek gerekirse instagram hesapları veya youtube kanalları gibi.

Satış odaklı reklam gruplarında hedef kitle analizi ve çerez mantığı ile herkese değil potansiyel satın alma eğiliminde olan kullanıcılarımıza reklamlarınız gösterilir. daha çok bütçe bu yönde harcanmansı için çaba edilir ve banner gibi alanlarda gösterime geçer. bu şekilde doğru bir kitle ile potansiyel müşteri yakalanmaya çalışılır. müşteri çerezleri sadece kendi veri merkezimiz tarafından kullanılır reklam veren de dahi olmak üzere 3. kişilere paylaşılmaz. Gizlilik sorkazan.com da esastır.

110x110 Reklam Grubu: kafa karışıklığını ve hedef kitlenin daha çok ilgisini çekmek için belirli sayfalarda 4 adeti geçmeyecek şekilde kiralanır. Bu reklam alanı ücreti minimum haftalık 25 TL den 175 TL ye kadar değişiklik göstermektedir. bu alandaki reklamlar satış odaklı olarak da ilgi odaklı olarak da gösterilebilir.

750x150 Reklam Grubu: Bu reklam alanları ön sayfada ve kategori sayfasında ayrıca cevap sayfasında yani kullanıcıların en çok gezdiği 3 ayrı sayfada gösterilerek kaliteli bir sunum elde etmeyi hedefler. Satış odaklı reklam grubudur. haftalık kiraya verilir. Haftalık ücreti ise 200 TL den 500 TL ye kadar değişiklik gösterebilir.

210x210 Reklam Grubu hemen hemen her sayfada gösterilir. kategori üstü ve menü altı reklamdır. sadece 1 reklam alanı mevcuttur. bu reklam alanı da haftalık ücretlendirilir. haftalık ücreti 750 TL ile 2000 TL arasında değişmektedir. Minimum 4 Hafta kiraya verilir.

POST içerik Reklam Grubu: Bu reklamlar her 10 sorudan bir tanesinin altında yer alır. sitede ve kategoriler de aynı soru gibi görülebilir. ve bu şekilde ilgi odaklı reklam grubuna girer. daha fazla yükle sekmesinde çıkmaz haftalık olarak kiraya verilir ve 1 hafta boyunca hem ilk sayfada hemde kategori sayfasında gösterilir. haftalık fiyatı ise 250 TL 750 TL arasındadır.

Tanıtım Yazısı:Post olarak atılır ve genellikle 1,2 gün içinde ön sayfadan gider. fakat sürekli olarak sitede sizlere backlink sağlaması için kalır. adet fiyatlıdır. 1 adet fiyatı 50 TL dir. Tanıtım yazısı için içerik sizin tarafınızdan belirlenir. fakat en az 500 kelimelik ve üstü olacak şekilde yazılamsı en fazla 3 link verilmesi aynı zamanda bir adet stok fotoğraf da gönderilmesi gerekmektedir. Fotoğrafın kullanılıp kullanılmaması istişare ile çözülebilir.

Footer Link:Bu reklam alanımız için maksimum alan ekleme 10 adettir. sitenin en alt kısmında çoğu zaman backlink olması açısından kullanılan bölümdür. aylık olarak kiralınır. aylık fiyatı 200 TL ile 350 TL arasında değişiklik göstermektedir.