Gündem (25)

Dünya kupasını izliyor musunuz ? Dünya kupasını izliyorsanız hangi takımı destekliyorsunuz ? Dünya kupasını kazanma ihtimali yüksek olan takımlar hangileridir ?
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Merhabalar! Bir dönemler ülkemizde önderlik yapmış olan ve bir çok başarıya imza atmış olan toplumcada namuslu ve çıkarsız bir insan olarak kabul görmüş bir kişiliktir. Sizce Bülent Ecevit Nerelidir?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Bizim ülkemiz bir çok zorluğa göğüs germiş bir ülkedir başta terör ve dış güçlerin uyguladığı baskılar olsun. Fakat gündemimiz sürekli değişmektedir sizce nedeni nedir ?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Bir çok televizyon programı ve bir çok siyasetçidende duyduğumuz ülkemizin konumu ve coğrafyası hakkında tezlerin ana sebebi nedir ülkemizin konumu ve coğrafyası neden bu kadar önemlidir?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Dünyada son zamanların en önemli siyasi olaylarından biri olan Rusya Ukrayna savaşı beraberinde birçok olaya ds sebep olmuştur.Rusya Ukrayna gerilimi uzun yıllardır devam etmekte son zamanlarda da Rusyanın Ukraynaya saldırmasıyla zirve noktaya gelmiştir.Rusya Ukrayna savaşının meyda
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Bim zincir marketi çok büyük millete hakaret etti ve tehdit etti! peki bim kimleri hedef aldı? ben bimden alışveriş yapmayı kestim aranızda bimden alışveriş yapmayı kesen var mı? Bim Devleti mi hedef aldı?
Pic
İlknur Asel 10 ay önce
Asgari ücret toplantısı yapıldı. Asgari ücret için iş veren tarafının önerdiği rakam nedir? asgari ücret için işçi sendikasının önerdiği rakam nedir? asgari ücret için çalışanın beklediği rakam nedir?
Pic
İlknur Asel 10 ay önce
Kullandığımız doğalgaz günden güne zamlanmaktadır. Yakın zamanda doğalgaza zam gelmesi beklenmekten midir? Kendi gazımızı ne zaman kullanmaya başlayacağız?
Pic
Seyhan 11 ay önce