Güzellik & Bakım (22)

Merhaba! Günümüz de erkek kadın ayrımı yapmadan yaptılan sağlıklı veya sağlıksız bir çok bakım ürünlerinden olan botoksun ham maddesi nedir ve neden yapılır ?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Saç uzaması,dökülmesi,deri hastalıkları çoğaldı! Bu sebeple birçok doğal yöntem ile cilt&saç bakımı paylaşan arkadaşlar var . Peki saç İçin deri hassasiyetine uygun yağlar ve bitkiler nelerdir. Hangi aralıklarla saç bakımı yapılmalıdır ? Kürlerin içinde zeytin yağı uygulayanlarda var,zeytin y
Pic
TUĞBA KEMİK 10 ay önce
Son zamanlarda çeşitlenerek artan bir işlem jel tırnak abdest geçirmediği için haram olduğunu söylenlerde var mekruh olduğunu söyleyenlerde.Peki tırnak yapısı gereği su geçirmediği düşünülürken üzerine yapılan işlem gerçekten haram veya mekruh olabilir mi ? Dinimizde yeri nedir ? Yaptırılmalı mı?
Pic
TUĞBA KEMİK 10 ay önce
Birçok kişi göz çevresi ve cildi için krem veya serum kullanmaktadır. Gerçekten kullanılan kremler işe yarıyor mu? İşe yarıyorsa ne kadar sürede gerçekleşir?
Pic
Seyhan 10 ay önce
dip boyasının anlamı nedir? dip boyası terimini kimler ne için kullanır? dip boyası gelmesi nedir? dip boyası gelince ne olur? dip boyasının gelmemesi için ne yapılmalıdır?
Pic
İlknur Asel 10 ay önce
yüzümüz de özellikle yaş ilerledikçe göz atların da yoğun bir şekilde çıkan yağ bezelerinden nasıl kurtulabiliriz? yağ bezelerinden kurtulmak için özel bir bakım veya özel bir ilaç mı gereklidir?
Pic
Ömer Kadirli 11 ay önce
Birçok kişi lazer epilasyonun tüyleri yok etmede çok etkili olduğunu söylemektedir. Bazıları da olumsuz şeklinde de yorumluyor. Peki sizde lazer epilasyonun faydası var mıdır?
Pic
Seyhan 11 ay önce
Merhaba ! Kadınlarda en çok beğendiğiniz makyaj objesi ne? Benim gözlerinin etrafına sürdükleri siyah sürme çok hoşuma gidiyor hippy modeli gibi oluyor ve ben çekici buluyorum! Kadınlarda yanıtlayabilir kendilerine yakıştırdığı makyajı! Cevaplarınız için teşekkür ederim!
Pic
tahsin yavuz 11 ay önce