Hayata Dair (105)

En sevdiğiniz ulaşım aracı nedir ? En sevdiğiniz ulaşım aracını neden seviyorsunuz ? En sevdiğiniz ulaşım aracının hangi özelliğini daha çok seviyorsunuz ?
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Uzun yolda araba yolculuğu yapmak kimi insanların sevdiği bir yolculuktur. Arabayla uzun yolculuk yapmaktan hoşlanıyor musunuz ? Uzun araba yolculuklarını seviyorsanız neden seviyorsunuz ? Uzun araba yolculuklarında arabada yaptığınız ve yapmaktan hoşlandığınız bir aktivite var mıdır ?
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Uzun süre arabalarda takılı olabilen araba lastikleri bir süre sonra eskimekte ve değiştirilmesi gerekmektedir.Araba lastiklerinin uzun süre kullanılması sonucunda lastikler arabadan çıkarılması gerekmekte , çıkarılmaması halinde tehlikeli durumlar oluşabilmekte.Uzun süre arabada ku
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Kahvaltı , insanlar için çok önemli bir öğündür. Kahvaltıyı faydalı bir öğün yapabilmek için proteinli ve faydalı yiyecekler yenmesi gerekmektedir.Sizce kahvaltıların faydalı ve yararlı olması için hangi yiyecekleri kahvaltıda tüketmemiz gerekir ?Kahvaltıda en çok yemeyi sevdiğiniz
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Dünya üzerinde insanların çalıştığı birçok işler vardır. Bunlar arasında saçmalığı ve gereksizliğiyle dikkat çeken işler de mevcuttur. Sizce dünya genelinde en gereksiz işler nelerdir ? Hangi işler için neden böyle bir iş var diyorsunuz ? Dünya üzerinde sizin için gereksiz iş var mıdır ?
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Bir işi dağınık bir yerde , dağınık bir ortamda yapmak insanı huzursuz eder mi ?Dağınık bir yerde yapılan iş verimli olur mu ?Siz dağınık bir yerde iş yapabilir misiniz ?Dağınık olan bir yeri illa toplamanız mı gerekir ? Dağınık ortamı toplamadan işinizi yapabilir misiniz ?
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Kahve falı geçmişten günümüze sohbet ortamlarında , özel kafelerde hatta online bile bakılmakta . Dinimizde yeri olmadığına dair ciddi yorumlar var fakat son zamanlarsa hayatını fal ile şekillendiren insanları çok görüyorum !Siz kahve falına nekadar inanıyorsunuz? Kahve falı sizce de inanılması g
Pic
TUĞBA KEMİK 10 ay önce
Merhaba! Hepimizin hayatında illa ki dönüm noktası olan bir an olacaktır. Fakat kimilerinde bu yıkım etkisi yaratmaktadır kimileri ise güçlü olarak bu süreci atlatmaktadır. Sizce mutlu bir hayat için ne yapmamız gerekir?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce