İnternet (31)

Merhaba! Bu sıralar youtube olaylarına sarmaya başladım fakat hiç bir içerik fikri bulamadım sizce youtube ortamında eksik olan içerik nedir sizin fikriniz nedir ?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhabalar! Günümüz de herkesin telefonunda bulunan müzik dinleme uygulaması olan ve bir çok şarkıcıyada kazanç kapısı olan müzik platformalarından hangisi sizin tercihiniz ?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Günümüz de internet kullanmayan kimse yoktur. Fakat kullanıpta bilgi sahibi değil isek bilinçsiz kullanıcı oluyoruz. Sizce biz internetin yüzde kaçını kullanıyoruz?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Sosyal medya platformlarından biri olan youtube de insanlsr para kazanmak için kanallar kuruyor ve kurdukları kanallar in içerikler üretip video yüklüyorlar.Youtubenin para kazanmak için gerekli gördüğü şartlardan bşrisi de 1000 abone sayısına ulaşmaktır.Bu bin abone sayısına ulaşam
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Merhaba! Ülkemiz de neredeyse her gün bir film çekilmektedir. Ve çekilen bu filmler oldukça iyi kitle elde etmektedir. Sizce en iyi film hangisidir ? cevaplarınız için teşekkürler!
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Son zamanlarda teknolojinin gelişmesi sonuncunda insanlar başkalarının bilgilerini ele geçirebilmek için zararlı yazılımlar yani virüsler üretebilmekte ve bu virüsleri insanların telefonlarına bulaştırmayı amaçlamaktadır.Virüs bulaşması sonucu telefondaki istediği bilgilere erişim sağlanab
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Merhaba! Günümüz de bir çok internet mecrasında dolaşan internet korsanı dediğimiz hackerler mevcuttur. Ve temiz veya kirli olarak iş yapmaktadır sizce bu hackerler Windowsu hackliyebilir mi ?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Yapmayı düşündüğünüz bir iş fikiri var mı ? Youtube video içeriği de olabilir! Sizce hangi video içerikleri şuan daha çok izlenme oranına sahip ? Cevaplarınız için teşekkürler!
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce