İlişkiler (27)

Merhaba! Bulunduğumuz tarih ve devir açısından bir çok şarkı dalı ortaya çıktı ve bu dallardan ise rap iyice dikkat çekti peki siz hangi dalı seviyorsunuz ?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Günümüz de tepki olarakta kullanılan ve tartışma esnasında bir çok kez ortaya çıkan ve bir kesimin kullandığı beden dili nedir ? Cevaplarınız için teşekkür ederim!
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! İnsanoğlunun fıtratında olan bir çok şey gibi kibir ve nefret diye bir hisde var peki bu nefret hissi bir insanda nasıl oluşur oluşmaması için ne yapmamız gerekir ?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
İnsanların sana yaptığı kötülüklerin intikamını alma fırsatı geldiğinde intikamını alır mısınız?İntikam alınması halinde içinizde bulunan öfke hafifler ve diner mi ?İntikam almaktan ziyade insanları afdetme yolunu mu tercih edersiniz?İntikam alınması halinde daha sonra pişman
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Herhangi bir tartışmayı sonlandırmak ve tartışmayı sonlandırmak için tartışmada haklı olduğun halde karşı taraftan özğr dilenmesi doğru mudur ?Siz haklı olduğunuz halde karşı taraftan özür dilediniz mi ?Özür dileyerek tartışmayı bitirmek mi yoksa haklılığını savunarak tartışmayı uza
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
ben hayal kırıklığına lisedeyken uğramıştım, en yakın arkadaşım küs olduğum birisiyle dedikodumu yapıyordu ve o günden beri o kişiyle hiç konuşmadım maalesef
Pic
Asena Çınar 10 ay önce
insanlar tartıştıkların da veya sevmedikleri biri karşılarına geldiğinde veya gelmediğin de hakaret eder. hakaret etmek nedir? hakaret neden edilir? hakaret eden biri ile arkadaş olunur mu?
Pic
İlknur Asel 10 ay önce
Merhaba! İki Farklı Kültürden Gelen İki Birey Farklı Bir Ortamda Buluşarak Nasıl Oluyorda Bir Hayat Kurabiliyor Yada İlişki Yaşıyor Kültür Çakışması Ortaya Çıkmıyor mu ? Cevaplarınız İçin Teşekkürler!
Pic
tahsin yavuz 11 ay önce