Anne & Bebek (17)

Annelerin dünyadaki en değerli varlıkları bebekleri ve çocuklarıdır. peki bazı anneler bu şefkati çocuklarına veya bebeklerine gösteremez. neden göstermez? anne şefkati azalır mı? anne şefkati nedir?
Pic
İlknur Asel 10 ay önce
bebekler de özellikle 6 aylıktan sonra ki bebekler de bazen grip bazen de nezle olma olasılığı yüksek oluyor. bebeğin grip mi yoksa nezlemi yoksa hatta sadece bir alerjimi olduğunu burun akıntısı ile beraber ne olursa anlarız? bebeklerin burnu akıyorsa burnunu rahatlatmak için ne iyi gelir?
Pic
İlknur Asel 10 ay önce
Benim yiğenim doğar doğmaz ayakları eğri olarak doğdu. Bu ayak eğriliğini gidermek için neler yapılmalıdır? Hangi doktora gidilmelidir? Hastane seçiminde devlet hastanesimi yoksa özel hastaneyi mi tercih edelim?
Pic
Seyhan 11 ay önce
Merhaba arkadaşlar, çocuklar kaç yaşından sonra pek fazla geç olmama kaydıyla, arkadaşları ile sokakta oyun oynayabilirler? kaç yaşında sokağa tek başına çıkabilirler?
Pic
İlknur Asel 11 ay önce
bebekleri emzirmek hem bebek için hem anne için bir bağ ve inanılmaz bir rahatlama kaynağıdır. Şefkat duygusu ve merhameti aynı anda yaşayabileceğimiz bir durumdur. peki bebekler dini açıdan ve bilimsel açıdan kaç yaşına kadar emzirilebilir?
Pic
Asena Çınar 11 ay önce
Bebeklerde uyku alışkanlığı hangi aylardan sonra yapılmalıdır? Birçok çocuk uyku sorunu çekmektedir bu yüzden alıştırma sürecinde zaman zaman çok sıkıntılar çekmekteyiz. Bundan dolayı bebeklerde uyku alışkanlığını kazandırırken hangi yolları tercih etmeliyiz?
Pic
fatih 11 ay önce
27 Aylık çocuğumun hala konuşmaması normal midir? Diğer çocuklar şakır şakır konuşurken benim çocuğumun konuşmaması beni üzmektedir. Sizde bu durum normal midir? Çocuğumun konuşması için ne gibi faaliyetler yapmalıyım. Bana bilgi verirseniz çok sevinirim?
Pic
Seyhan 11 ay önce
Çocuklarda her yaşta belli sorunlar olmaktadır. Özellikle okul çağına başlayan çocuklarda dikkat eksikliği oldukça yüksek olan çocuklarda ne gibi bir yol izlenmelidir? Dikkat eksikliği olan çocuklarda başarı yüzdesi kaç olabilir ?
Pic
Gülçin Bilgen 11 ay önce