Burçlar (16)

Merhaba! Ben bir boğa burcuyum ve beni tam açıklayan özellikler nelerdir sizce burçların hayatımıza yaşantımıza bir etkisi var mı? Varsa nelerdir ? Cevaplarınız için teşekkür ederim!
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Burçların temeli ve kökeni nereye dayanmaktadır? burçları kim nasıl keşfetmiştir? kullandığımız ve bildiğimiz burçlar dışında hangi ülkeler de farklı burçlar bulunmaktadır?
Pic
İlknur Asel 10 ay önce
Ayın hareketleri burçları olumlu veya olumsuz bir şekilde etkiler mi? eğer ayın hareketleri burçları etkiliyorsa hangi burçları daha çok etkiler? ayın ilgili burcu hangisidir?
Pic
İlknur Asel 11 ay önce
Merhaba! ben boğa burcuyum sizce beni önümüzdeki günlerde neler bekliyor pek fazla astroloji ye inanmasamda merak adamı öldürürmüş inancı ile soruyorum? cevaplarınız için teşekkür ederim!
Pic
tahsin yavuz 11 ay önce
burçları yıldızların konumlarına göre hesaplandığını biliyorum fakat ne şekilde nasıl hesaplandığı bilmiyorum. sizce bilgisi olan arkadaşlar yıldızların konumları neyi ifade eder yıldızların konumları ile nasıl burçlar hesaplanır?
Pic
İlknur Asel 11 ay önce
bazı gök cisimleri veya gezegenler veyahut güneşler, yıldızlar bazı dünyada doğmuş olan burçları etkileyebiliyor. peki güneş sistemimiz deki bir gezegen olan mars hangi burçları etkiler ve ne şekilde etkiler?
Pic
Asena Çınar 11 ay önce
burçlar gerçek mi? burçlara inanıyor musunuz? burçların doğruluk payı var mıdır?
Pic
Eyup pakyardım 11 ay önce
herkesin bir burcu vardır. burçlara sahip olmamak diye bir şey yoktur. 12 ayın 12 burcu bulunur. peki burçlar ne işe yarar? gerçekten de tutar mı?
Pic
Samet Çiçek 11 ay önce