Doğa & Hayvan (29)

Benım 3 tane kedım var dıllerı cok sert tırtıklı bu sızce neden ben bulamadım bır fıkrı olan arkadas varsa cevap verebılır mı dıger hayvanlarda boyle bır özellık görmedım
Pic
Buket 10 ay önce
Merhaba! Özellikle çizgi filmlerde görmeye alıştığımız ve küçük kızlarında hoşuna giden gördüğünde heycan veren gökküşagı nasıl oluşmaktadır her hangi bir özel sebebi var mıdır?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Bir çok çizgi roman ve filmlerde de aşina olduğumuz dünyanın çekirdeği nasıl bir maddedir neye benziyor ? Cevaplarınız içni teşekkür ederim !
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhabalar! Hayatımızı yaşadığımız ve zevk aldığımız bir dünyada yaşıyoruz acısı tatlısı ile bu dünyada yaşıyoruz fakat bu yaşadığımız dünyanın merkezi neresidir?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Hepimizin hoşlandığı ve sevdiği hayvanlar bulunmakta ve bunların içinde bir tanesi var ki muhabbet kuşu yaptıkları ve konuşma yeteneği ile hepimizi sevindiriyor sizce bu muhabbet kuşları ne ile beslenir.?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Televizyon haberlerinde de bir çok kez gördüğümüz yıldırım çarpma olayları nasıl olmaktadır ? Yıldırımın çarptığı bir insanın yaşama şansı var mı? Cevaplarınız için teşekkürler!
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Arkadaşlar bir çok kesiminde düşünüp cevap aradığı soruyu sizlere sormak ve cevabını öğrenmek isterim sizce gök yüzü neden mavidir? Cevaplarınız için teşekkür ederim!
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhabalar! Günümüzdeki bir çok bilim kurgu filmlerinde de kullanılan dünyanın döngüsü terimi sizce ne anlama geliyor ? Cevaplarınız için teşekkür ederim!
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce