Eğitim (18)

Merhaba! Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ümüzün bildiğimiz kadar bilmediğimiz yönleri oldukça farklıdır. Sizce Mustafa Kemal Atatürk ün en sevdiği halk oyunu yada dans hangisidir?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
üniversiteler de hem örgün hem gece eğitimi diye bir olay vardır? örgün öğretim nedir? gece öğretim nedir? nasıl şekillenir? harç paraları aynı mıdır? araların da ki fark nedir?
Pic
İlknur Asel 10 ay önce
Merhaba! Ben açık öğretimden lise öğretiyorum fakat kitap vs hiç bir şeyim yok kendimi nasıl geliştirebilirim nereden başlamalıyım öneriniz nedir? Cevaplarınız için teşekkür ederim!
Pic
tahsin yavuz 11 ay önce
Ülkemizde hala okuma yazma bilmeyen birçok kesim bulunmaktadır. Bunu daha çok kırsal kesimde görmekteyiz. Peki okuma yazma seferberliği için ne gibi adımlar atmalıyız?
Pic
Seyhan 11 ay önce
Merhaba evimde müzik yapmayı düşünüyorum fakat bazı programları denedim ama sonuç alamadım Fl Stüdio 8 vs kullandılm Gold wawe kullandım ama kalitesi düşük oluyor sizce hangi programları denemeliyim ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim!
Pic
tahsin yavuz 11 ay önce
çocuklar ilk okulda eğitim alırken kaç yaşında okuma yazmayı söker? peki bu çocukların eğitim kapasitesi nedir? en erken kaç yaşında çocuklar okuma yazma öğrenebilir?
Pic
İlknur Asel 11 ay önce
Türkiye eskiye nazaran daha fazla okur yazar oranına sahiptir. fakat benim merak ettiğim 2000 yılı ile 2022 yılı arasında ki okul yazar oranları ve aralarında ki fark? ayrıca ilk okul, lise, üniversite olmak üzere kaç kişi mezundur?
Pic
Ömer Kadirli 11 ay önce
üniversite de belirli ölçüde dersleri belirli dönemlere yayarlar. peki sen kendi derslerine odaklanıp birde üst sınıfa geçeceğin zaman göreceğin dersleri almak sizce mantıklı mıdır?
Pic
İsmail Emre Başel 11 ay önce