Ekonomi (21)

Zayıf ekonominin birçok nedeni vardır ama özellikle alım gücünün düştüğü için insanlar dert yanmakta.
Pic
Mustafa Can 10 ay önce
Günümüzde yaşadığımız ekonomik sıkıntılar sebebiyle dolar ve euro gibi döviz kurları ciddi yükselişler yaşamıştır.Kimi zaman yükselen döviz kuru bir miktar düşse de genele bakıldığı zaman ciddi bir yükseliş gerçekleştirmektedir.Bu zamana kadar ciddi yükseliş yaşamış dolar ve euro gi
Pic
Furkan Ateş 10 ay önce
Merhaba! Çoğumuzun hayalini kurduğu hayatı yaşamak için küçük bir engel var oda para! Ve bulunduğumuz dönemde en çok kazanç sağlayan altın sektörü nasıl işlemektedir altın nasıl aranır ?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Son günlerde iktidar siyasetçilerimiz sürekli ülkemizin ekonomi ve ticari büyümesi ile alakalı bir çok söylemde bulunmakta fakat aksi söylemler ise oldukça fazla sizce ülkemizin dünya ekonomisindeki sıra ve yeri nedir?
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
Merhaba! Şu sıralar bildiğimiz üzere dünyada bir ekonomik kriz baş göstermekte ve bir çok ülke batışa geçiyor. Sizce böyle bir dönemde ne gibi önlemler alınarak bu kötü dönemden temiz çıkılır? Cevaplarınız için teşekkürler!
Pic
tahsin yavuz 10 ay önce
geçtiğimiz dönemlerde paradan 6 sıfır atılmıştı. Peki bu 6 sıfır ne zaman ve kimin döneminde atıldı? neden atıldı? paradan 6 sıfır atıldığında ne hedefleniyor du? neler gerçekleşti?
Pic
İlknur Asel 10 ay önce
Türkiyenin bu dönemde ki ekonomi bakanı kimdir? icraatları nelerdir? ne zaman ekonomi bakanı olmuştur ve kim tarafından atanmıştır?
Pic
İlknur Asel 11 ay önce
Merhaba! Arkadaşlar Lüks araç markaları Bentley Porsche Lamborghini gibi araçların reklamlarını göremiyorum bunların sebebi nedir hiç anlamış değilim bu konuda bilgisi olan var mı ? Cevaplarınız için teşekkürler!
Pic
tahsin yavuz 11 ay önce