hakkımızda

sorkazan Türkiye de kurulmuş diğer tüm platformlardan farklı çalışan büyük bir soru cevap platformudur. sorkazan sadece soru cevap olarak hizmet vermek dışında belirli algoritmalara bağlı her soru ve cevapta ücret kazandıran yenilikci bir sistemdir. Sabit bir ücret yerine üyelerine daha fazla kazanç sağlatabilmek için değişken yapılı bir sistem kullanmaktadır.

yayın hayatımıza başladığımız andan itibaren üyelerimiz için sürekli yenilikçi ve modern atılımlar atmak için sürekli Ar-Ge çalışması içerisindeyiz. Bu yola çıktığımız gün asla pes etmeden devam ettirerek Türkiye'nin en kaliteli ve en aktif şekilde kullanılan ve bundan üyelerine faydalar veren profesyonel bir web sitesi olmak için canla başla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

2018 yılında çalışmalara başlayan alt yapımız ile 2018 yılının ilk 8 ayında denemeler yapılması için bir platform üzerinden 1000 kişiye sistemimizi denettirdik. potansiyel kazanç sistemlerini ise ay ay güncelleyerek üyelerimizin en iyi performans ile kazanç sağlaması için, tüm çalışmalarımı bu yönde ilerlettik. 2019 yılı Nisan ayından itibaren Ar-Ge Çalışmalarımız da soru cevap kısmında sabit bir ücret yerine değişken bir ücret vermenin mantıklı olduğuna ve potansiyel soru cevapların kaliteli bir şekilde yayınlanması bunlardan elde edilecek kazançların ise Tüm üyelere adil bir şekilde dağıtılmasının mantıklı olan yolun bu olduğuna karar verdik. 2020 yılı içinde ilk kez bir web sitesi üzerinden gerçek kullanıcılara hiç bir kar amacı gütmeden ve sitede reklam bulunmadan 100 Bin Tl üyelerimize dağıtarak denettirdik. yayın hayatına yaklaşık 1 sene devam eden web sitesinde eksiklikler ve yenilikler tespit edilmesini sağlayarak 2021 ve 2022 yılı içerisinde bu kazanç sistemini geliştirmekle geçtikten sonra 2023 yılının ocak ayında yayın hayatımıza girdik.

Hedeflerimiz

Hedeflerimiz daime ilerici bir yapı olarak ekonomik açıdan pasif gelir sağlamak isteyen kişiler için profesyonel hizmet sağlamak önde gelmektedir. Profesyonel anlamda destek ekibimiz ise sizlere daha kalite bir hizmet sağlamak için tüm sorunlarınıza ve sorularınıza yılmaksızın çözüm ve cevap sağlamaktadır.

Üyelerin, tüm soru ve cevaplarını kontrol altında tutarak, toplumsal ve ahlak kurallarına dikkat edinerek, siyasi veya politik söylemlere mahal vermeden temiz bir sayfa içerisinde diğer sitelerde olduğu gibi sorumluluğu üyelerimize yüklememek için elimiz den gelen çalışmaları yapıyoruz.